Електрозащіпка CISA 15005-07 НЗ-AЕ (без живлення замкнена) з короткою планкою
Код:
09695
0 відгуків
1 922 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Клямка нормально закрита (НЗ) – закрита без живлення, відмикання подачею напруги.
- Функція механічної пам'яті (А) – після короткочасної подачі струму засувка залишається відкритою до відкриття-закриття дверей.
- Функція механічного розблокування (Е) – спеціальний важіль на корпусі, що переводить електрозасувку у постійно відкритий стан (режим вільного проходу).
- Напруга – 12V AC/DC змінного/постійного струму.
- Сумісна із замками з язичком.
- Монтується в коробку металевих, дерев'яних та металопластикових дверей.
- Постачання з планкою розміром 159x25мм.
- Планка із сталі.
- Колір – сірий.
- Країна виробник – Італія.
| Замок | защіпка |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Корпус | нержавіюча сталь + алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | планка 159x25мм |
| Робоча температура | +5°C...+40°C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, пластикові, дерев'яні, на вузькі двері |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Стан замка без живлення | закритий |
| Планка/декоративна накладка | коротка |
| Гарантія | 12 міс |







































