Wi-Fi 2Мп домашня смарт-камера з акумулятором Ezviz CS-CB1
CB1 — це нова надійна акумуляторна камера EZVIZ для приміщень, яку можна використовувати у будь-якому місці вашого будинку чи офісу. Завдяки бездротовій конструкції та регульованій магнітній підставці ви легко знайдете ідеальне місце для встановлення камери. Поставте її на плоску поверхню, закріпіть на будь-якій металевій поверхні або прикріпіть до стелі, щоб забезпечити оптимальний огляд.
Ця камера оснащена важливими функціями, включаючи відмінну якість відео та нічне бачення, виявлення руху людини, двосторонній зв'язок, сплячий режим та багато іншого.
CB1, оснащена вбудованим акумулятором ємністю 1600 мАг. Для її встановлення не потрібні кабелі живлення або передачі даних, а при повному зарядженні камера працює до 40 днів*, забезпечуючи надійний захист навіть під час перебоїв у подачі електроенергії.
* (Дані результатів випробувань EZVIZ Lab у стандартних умовах, засновані на використанні 5 хвилин на день, включаючи дії з виявлення камери та автоматичного запису. Також можна увімкнути режим енергозбереження, щоб продовжити термін служби батареї. Фактичний термін служби батареї може змінюватись в залежності від факторів навколишнього середовища та частоти дій камери.)
Технічні особливості Ezviz CS-CB1
- Об'єктив 2,8 мм
- Кут огляду: 113° (по діагоналі), 90° (по горизонталі), 50° (по вертикалі)
- Мінімальна освітленість 0,1 люкс
- Кріплення об'єктива M12
- Денний та нічний інфрачервоний фільтр з автоматичним перемиканням
- Нічне бачення до 5 м
- Компактний та легко монтований з магнітною основою
- Управління здійснюється через мікро-USB роз'єм
- Частота кадрів 15 кадрів за секунду. Самоадаптація під час передачі через мережу
- Стиск відео H.265/H.264
- Стандарт Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n
- З'єднання Wi-Fi з дальністю до 30 метрів
- Мінімальні вимоги до мережі 2 Мбіт/с
- Ємність акумулятора 1600 мА
Функції Ezviz CS-CB1
- Інтелектуальна сигналізація підтримує інтелектуальне виявлення руху людини
- Підтримка індивідуальних зон оповіщення
- Підтримка двостороннього зв'язку
Сховище
- Локальне сховище підтримує картку microSD (до 512 ГБ)
- Хмарне сховище підтримує сховище EZVIZ CloudPlay (потрібна передплата)
| Кут огляду | 90° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.1 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 67 × 63 × 105 мм |
| Вага | 135 г |
| Робоча температура | +10°C - +40°C |
| Віддалений доступ | EZVIZ app для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |



































