4Мп IP Wi-Fi вулична відеокамера з прожектором, сиреною та мікрофоном IMOU IPC-F46FEP (2.8мм)
Код:
013199
0 відгуків
4 545 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Bullet 2 Pro 4MP забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг у реальному часі з високопродуктивним об'єктивом 2,8 мм F1.6.
Він підтримує чотири режими нічного бачення для чіткості зображення навіть у темряві.
Металевий корпус із класом захисту IP67, так що камера може використовуватися на відкритому повітрі за різних погодних умов.
З вбудованим прожектором та сиреною потужністю 110 дБ, Bullet 2 Pro 4MP може активно відлякувати небажаних "гостей" від того, що вам дорого.
Особливості IPC-F46FEP:
- 4 Мп Wi-Fi Bullet;
- Вбудовані сирена та прожектор;
- 2560 x 1440 25 к/с;
- Wi-Fi;
- 2.8 мм (кут огляду 95°);
- Активне стримування; виявлення людини; повідомлення про тривогу; розумне кольорове нічне бачення; двостороння розмова;
- Micro SD 256 Гб;
- IP67;
- Підсвічування 30м.
| Кут огляду | 95° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.7” 4 Мп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 16х |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 152.8 × 74.2 × 74.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 450 г |
| Технології | Full-Color |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |
































