3Мп Wi-FI камера відеоспостереження з панорамуванням та нахилом Imou Ranger 2 3MP (IPC-K2EP-3H3W)
Код:
009535
0 відгуків
1 152 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Камера Imou Ranger 2 3MP-H1 забезпечує моніторинг у роздільній здатності 3МП 2K з можливістю панорамування 0~355° та нахилу -5~80°, що дозволяє охопити кожен кут вашого будинку. Функція виявлення людини швидко знаходить цілі та миттєво надсилає повідомлення. Режим приватності захищає ваше особисте життя, коли ви вдома, а функція інтелектуального відстеження дозволяє камері стежити за об'єктами, що рухаються.
Особливості
- Роздільна здатність 3МП 2K: Деталізоване зображення, кут огляду 89°.
- Виявлення людини: Швидке перебування людських цілей у вашому домі.
- Вбудована сирена: Відлякує непроханих гостей.
- Нічне ІЧ підсвічування до 10 метрів.
- Інтелектуальне відстеження: Автоматичне відстеження об'єктів, що рухаються.
- Сигналізація про ненормальний звук: Надсилає сповіщення на ваш смартфон при виявленні незвичайних звуків.
- Режим приватності: Приховує об'єктив для захисту вашого особистого життя.
- Методи зберігання: Підтримка NVR, хмарного зберігання або карти Micro SD (до 256 ГБ).
- Сповіщення про тривогу: Миттєві сповіщення на мобільний телефон під час виявлення подій.
- Двосторонній зв'язок: Легке спілкування з сім'єю та вихованцями.
| Кут огляду | 89° |
| Роздільна здатність камери | 3 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2304х1296 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 20 к\с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Потужність споживання | 4Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 77.4× 77.4 × 106.2 |
| Вага | 197 г |
| Робоча температура | 0°C ~ +45°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |











































