IP Wi-Fi відеодомофон 10 дюймів та Wi-Fi панель виклику Hikvision DS-KH85-CR-KIT (мобільний додаток та віддалений доступ)
Комплект IP-відеодомофону Hikvision DS-KH85-CR-KIT - ідеальне рішення для вимогливих користувачів, які шукають висококласні рішення. Обладнання має сучасний дизайн, розширену функціональність та неперевершену якість збірки.
Комплект домофону Hikvision DS-KH85-CR-KIT побудований на основі незалежних пристроїв, що дає варіативність у підключенні, дозволяє гнучко розширювати та налаштовувати функції системи відповідно до індивідуальних потреб користувача. Крім того, відеодомофон сумісний з іншими компонентами систем безпеки, такими як системи відеоспостереження та сигналізації.
Монітор і панель виклику мають вбудовані модулі WiFi, що дозволяє підключити систему без прокладання кабелю між ними. Це робить комплект ідеальним вибором навіть для тих, хто не має необхідної готової проводки!
Комплектація Hikvision DS-KH85-CR-KIT:
- IP Wi-Fi відеодомофон HikVision DS-KH8520-WTE1 — 1 шт;
- IP Wi-Fi панель виклику HikVision DS-KV6113-WPE1(C) — 1 шт
- Ключ (брелок) Mifare — 5 шт
- Монтажний комплект, кронштейни для монтажу та з'єднувальні кабелі — компл
- Інструкції користувача — компл
- Гарантійний талон — 1 шт
Панель виклику оснащена 2Мп камерою з ширококутним об'єктивом та нічним підсвічуванням. Огляд 131° по горизонталі практично виключає «мертві» зони перед камерою. Панель оснащена великою кнопкою виклику з м'яким LED підсвічуванням та зчитувачем карт для відкриття дверей по брелоку. Панель виклику адаптована до умов вуличної експлуатації – корпус захищений від пилу та вологи за стандартом IP65.
Домофон має 10-ти дюймовий сенсорний монітор у стильному дизайні. Він підтримує переадресацію дзвінка на смартфон, віддалене керування системою та відкриття підключеного електрозамку. Відеодомофон оснащений слотом для карти пам'яті, на яку можна записувати автовідповідач та фото відвідувачів. Завдяки цьому Ви завжди будете в курсі хтось дзвонив у домофон. Також можна налаштувати пуш-повідомлення на телефон за детекцією руху.
Систему можна розширювати, об'єднувати з камерами відеоспостереження та переглядати зображення з них як на моніторі, так і в програмі Hik-Connect на мобільному телефоні.
Домофонія Hikvision пройшла перевірку часом, показавши свою якість та надійність.
Особливості мобільного застосунка Hik-Connect:
- Легко додати та налаштувати обладнання
- Перегляд відео в режимі реального часу
- Переадресація дзвінка на мобільний додаток
- Двостороння розмова з гостем
- Тривожні оповіщення
- Віддалене керування підключеним електрозамком
- Запис потокового відео та фото на пам'ять мобільного пристроя (при утриманні кнопки на інтерфейсі)
Особливості відеодомофону:
- Кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 10 дюймів з роздільною здатністю 1024×600
- Розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree)
- З'єднання з мережею через Ethernet та бездротове Wi-Fi
- Покращена якість звуку за рахунок шумо- та ехоподавлення
- Зручне мобільне управління Hik-Connect APP
- Переадресація виклику на смартфон з можливістю провести відеорозмову та керувати електрозамком
- Простий "майстер" для швидкого налаштування - налаштуйте всю систему на одному сенсорному екрані
- Багаті функції та розширення
- Підтримка голосових повідомлень, коли панель виклику не відповідає
- Перегляд відео в реальному часі з панелей та підключених камер
- Живлення DC 12 В / PoE (802.3af)
Особливості панелі виклику:
- Роздільна здатність вбудованої камери 1920х1080
- Об'єктив 2Мп з кутом огляду по горизонталі 131°, по вертикалі 78°
- Вбудований Wi-Fi модуль та інтерфейс Ethernet 10/100 Mbps
- Вбудований кардрідер Mifare та 2 вбудовані індикатори
- "Невидиме" самоналаштоване ІЧ нічне підсвічування до 3 метрів, автоматичне перемикання режимів «день / ніч»
- Наявність веб-інтерфейсу для налаштування
- Корпус із класом захисту IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від пилу та вологи (RH95 % Max), а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +55°C)
- Датчик контролю зняття
- Можливість живлення через PoE
- Реле для керування електрозамком
- Встановлення всередині приміщень або на вулиці
| Розмір екрану (діагональ) | 10' |
| Домофон | IP відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорний екран |
| Панель | IP відеопанель |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Кількість абонентів | 1 абонент (Індивідуальна) |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Wi-Fi | є |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Підтримка карт пам'яті | до 128 Гб |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Вбудоване реле управління замком | 1 реле (1 двері) NO/NC |
| Вбудований зчитувач | Mifare |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Ethernet / Wi-Fi |
| Регулювання звуку | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | домофон 254 × 166 × 22.55 мм, панель 138 x 65 x 27 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | -30…+50 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Способи відкриття замка | З домофона, З мобільного застосунка, По карті / брелоку |
| Гарантія | 12 міс |

























































