Комплект 5Мп HD камер відеоспостереження для вулиці з ІЧ підсвічуванням та детекцією Hikvision DS-16H0T-5MP-4OUT
Готовий комплект 5Mп відеоспостереження Hikvision DS-16H0T-5MP-4OUT складається з відеореєстратора, 4-х вуличних (HD) камер та аксесуарів. Рішення на основі HD дозволить Вам в режимі онлайн контролювати територію без затримок та втрати якості відео.
Обладнання оптимально підходить для віддаленого відеоспостереження в приватному будинку та на дачі, території виробництва та на складах, а також у неопалюваних приміщеннях, де необхідна висока деталізація зображення та якісний відеозапис архіву з доступом з мобільного телефону.
Особливості комплекту DS-16H0T-5MP-4OUT:
- Висока якість зображення. Даний комплект має високу якість картинки, що передається 2560 × 1944, що дозволяє отримати деталізоване зображення HD якості 5Мп
- Широкий кут огляду. Широкий кут огляду дозволить охопити велику площу контрольованої території. Величина 85 градусів є оптимальною по відношенню площі зони спостереження та ступенем деталізації зображення.
- Температурний діапазон камер від -40 до +60. Відеокамери працюють при морозах до -40 градусів.
- Захист вуличних камер. Відеокамери цього комплекту мають компактні високоміцні металеві корпуси зі ступенем захисту IP67. Перша цифра відповідає мірі захисту від твердих предметів. Друга цифра відповідає ступеню захисту від рідин. Таким чином, ступінь захисту IP67 відповідає виробу, який є повністю пиленепроникним, захищеним від перепадів температури, снігу та дощу.
- Нічна зйомка. Відеокамери цього комплекту мають вбудоване інфрачервоне підсвічування до 30 метрів з автоматичним перемиканням день/ніч. Ця можливість дозволить вести спостереження за об'єктом за відсутності освітлення. Функції AGC, 3D DNR, 120дБ WDR, BLC дозволяють покращити якість зображення у складних умовах зйомки.
- Смарт функції та аналітика із захисту периметра забезпечують точну детекцію руху та класифікацію об'єктів. Хибні тривоги обмежені завдяки штучному інтелекту.
- Система підтримуєдетекцію людей та транспортних засобів, виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, а також виявлення зміни сцени та виконує діагностику якості відео.
- Зручний монтаж. Комплект простий у встановленні. Самостійний монтаж заощадить Ваш бюджет.
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні комплекту до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
Комплектація:
- 5Мп Turbo HD відеокамера HIkvision DS-2CE16H0T-ITF (2.8 мм) — 4 шт
- 4-канальний Turbo HD ACUSENSE відеореєстратор Hikvision iDS-7204HUHI-M1/S — 1 шт
- Монтажна коробка для вуличного монтажу, пластикова — 4 шт
- Блок живлення імпульсний 12В 5А (мережевий шнур з вилкою в розетку) — 1 шт
- Кабель коаксіальний з живленням — 40 метрів
- Роз'єми (BNC, DC Screw, DC Screw (мама) — комплект на 4 камери
- Патч-корд 1м UTP CAT5e — 1 шт
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 1 шт
Кабель може бути доданий додатково у потрібній кількості
Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленого у зображенні комплекту.
Фахівці інтернет-магазину Revel.com.ua мають великий практичний досвід із встановлення та налаштування різних систем відеоспостереження. Ми підберемо оптимальний варіант саме під Ваші завдання та бюджет.
Завжди можна зібрати вашу індивідуальну систему!
5Мп корпусна (bullet) HD відеокамера:
- Вулична установка. Корпус камери виконаний із металу. Клас захисту IP67
- Фокусна відстань 2,8 мм та кут огляду по горизонталі 85°
- Чутливість 0.01 Лк
- Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві
4-канальний ACUSENSE відеореєстратор:
- Підтримка детекції осіб (з 1 каналу) або Аналітика Deep learning (людина/транспортний засіб) (з 4 каналів)
- Стиск H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265
- Запис відеоархіву ведеться на 1 HDD ємністю до 10 ТБ (придбається окремо) у повнокадровому дозволі 5Mp – при швидкості 12 кадрів за секунду
- Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, за допомогою смартфона або планшета
Рекомендації щодо підбору жорсткого диска:
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском (для запису та перегляду відеоархіва). Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 5Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 4 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 9 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 14 діб безперервного запису
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 2560x1944 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 2 канала (до 6) |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5 Mп-12 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера 139х61x58 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -40°С - +55°С |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |



















































