Антивандальне 4Мп IP Acusense відеоспостереження з детекцією людини та вбудованим мікрофоном Hikvision Kit IP-Vandal-1Cam
Код:
13834
0 відгуків
8 495 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Hikvision Kit IP-Vandal-1Cam – це комплект смарт мережевої антивандальної відеокамери із записом на картку пам'яті від всесвітньо відомого виробника систем відеоспостереження. Може використовуватися для встановлення в під'їздах, офісах, прохідних підприємств, парадних та холах багатоквартирних будинків, на інших об'єктах, де потрібна лише одна камера для якісного спостереження за територією.
Комплектація Hikvision Kit IP-Vandal-1Cam:
- 4Мп IP антивандальна камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2143G2-LIS2U — 1 шт
- Розподільна коробка Hikvision DS-1280ZJ-DM46 — 1 шт
- Конектори RJ45 та роз'єми — 1 компл
- Блок живлення імпульсний, мережевий шнур з вилкою в розетку, 12В 1А — 1 шт
- Кабель неекранована вита пара, мідь, UTP CAT 5E (для внутрішнього та/або зовнішнього монтажу) — 10 метрів
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 1 шт
- У подарунок Карта пам'яті micro SD 128GB — 1 шт
Кабель може бути доданий у потрібній кількості
Наклейка "Ведеться відеоспостереження"може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленої у зображенні комплекту.
Особливості комплекту Hikvision Kit IP-Vandal-1Cam:
- Головна перевага — виявлення об'єктів у вигляді людей або автомобілів, а також спостереження за ними і навіть ідентифікація. На контрольованій площі ніхто не пройде непоміченим.
- Має просунуті функції відеоаналітики, виявлення та розпізнавання порушників. Функція AcuSense дозволить Вам налаштувати запис відео лише при виявленні руху людей та автомобілів, що заощадить місце на карті пам'яті та полегшить пошук в архіві запису.
- Матриця камери забезпечує максимальну роздільну здатність кадру 4Мп (2560х1440). Камера має об'єктив із фіксованим фокусом – 2.8 мм. Кут огляду по горизонталі 103°, по вертикалі 55°, по діагоналі 122°.
- Швидкість запису відеоархіву становить 25 к/с.
- Для зберігання відеозаписів використовується картка пам'яті. У комплект вже входить карта об'ємом 128Гб, яку, за потреби, можна замінити на більшу (до 256 Гб). Стиснення та функція аналітики дозволяє записувати досить довгі відео.
- Доступ до Інтернету здійснюється через інтерфейс RJ45.
- Підключення до Інтернету дозволяє переглядати зображення з камери онлайн та відео з архіву. Рекомендується використовувати Hik-Connect, iVMS-4200.
- Камера має корпус з металу з класом захисту від пилу та вологи IP67 та антивандальним захистом IK10. Завдяки гарному захисту, її непросто розбити чи зламати.
- Наявність вбудованого ІЧ-підсвічування та LED-освітлення гарантує ефективну роботу камери у повній темряві на відстані до 30 метрів, автоматично перемикаючись у нічний режим за низького рівня освітленості.
- З метою безпеки, вбудований датчик тривоги, що реагує на рух, спробу замінити відео або увійти в систему, а також на відключення від мережі.
- Розподільча коробка забезпечить надійність встановлення камери та з'єднання проводів. Для з'єднання коробки та камери є кріплення для шурупів. Всередині можуть вільно розміститися кабельні з'єднання, які підводяться через окремий отвір.

| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 600 г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |



















































