2Мп WiFi відеоспостереження зі звуком, записом на карту пам'яті та детекцією руху Dahua DH-HDW-2MP-KIT
Комплект відеоспостереження Dahua DH-HDW-2MP-KIT складається з 2Мп WiFi камери відеоспостереження та комплектуючих (карти пам'яті, блоку живлення). Це рішення дозволить віддалено зі смартфона контролювати Вашу власність. Завдяки ступеню захисту корпусу IP67 камеру можна встановлювати як усередині приміщення, так і зовні (на вулиці). Бездротове WiFi підключення до мережі значно спрощує встановлення та підключення, мінімізуючи необхідність прокладати кабель до Вашого роутера.
Керувати системою відеоспостереження можливо з Вашого ПК, планшета або смартфона через інтернет за допомогою Smart PSS, DSS для ПК або DMSS для Android та iOS. Для збереження записів відеоспостереження передбачено картку пам'яті, яку потрібно встановити в камеру. Основними перевагами комплекту є: висока якість зображення, великий кут огляду, запис відео за детекцією руху.
Особливості комплекту Dahua DH-HDW-2MP-KIT :
- Висока якість зображення. Обладнання має відмінну якість зображення, що передається 1920 × 1080, що дозволяє отримати максимально деталізоване зображення з роздільною здатністю 2Мп. При цьому широкий кут огляду 100 градусів дозволяє контролювати великий простір лише 1 камерою.
- Захист.Камера відеоспостереження призначена для встановлення всередині або зовні приміщення. Наприклад, у під'їзді багатоквартирного будинку, в офісі чи магазині, у приватному будинку чи паркінгу. У камері реалізовано захист IP67 (від перепадів температур).
- Вбудований мікрофон. Камера оснащена мікрофоном для запису відео зі звуком, що допомагає більш точно фіксувати події та оперативно реагувати на інциденти.
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні комплекту до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
- Детекція руху. Для економії простору на карті пам'яті реалізовано функцію запису руху. Можливі різні налаштування, такі як область детекції, чутливість, період, інтервал, постзапис (тривалість запису після детекції), виведення повідомлення про тривогу. За допомогою даних можливостей можна істотно збільшити кількість і якість відеоархівів, що записуються. При цьому скорочується час перегляду архівів. У середньому, картка пам'яті 64Гб забезпечить зберігання до 50 годин безперервного запису відеоархіву.
- Нічна зйомка. Відеокамера має вбудоване інфрачервоне підсвічування з автоматичним перемиканням день/ніч. Підсвічування до 30 метрів. Чутливість 0.03 Люкс гарантує досить чітке та якісне зображення навіть у повній темряві, з мінімальною кількістю "шумів". Ця можливість дозволить вести спостереження за об'єктом за відсутності освітлення.
- Смарт функції. Крім стандартних функцій камера підтримує деякі функції аналітики, такі як виявлення руху, несанкціонований доступ до відео, аудіо виявлення, відсутність SD-карти, переповнення SD-карти, помилка SD-карти, відключення мережі, відключення від мережі, конфлікт IP-адрес, несанкціонований доступ.
Комплектація:
- 2Мп IP Wi-Fi камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW1230DT-SAW — 1 шт
- Блок живлення імпульсний, 12В 1А SEVEN PS-768 — 1 шт
- Роз'єм живлення (папа) DC Screw — 1 шт
- Роз'єм живлення (мама) DC Screw — 1 шт
- Конектор RJ45 — 2 шт
- Подарунок — карта пам'яті micro SDHC 64Gb — 1 шт
- Подарунок — попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 1 шт
Кабель може бути доданий додатково у потрібній кількості
Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленого у зображенні комплекту.
Технічні особливості камери:
- 1/3" CMOS-датчик зображення, висока чіткість зображення;
- 2 МП (1920×1080) @ 25 к/с;
- Кодек H.265, високий ступінь стиснення, наднизький бітрейт;
- Вбудований інфрачервоний світлодіод;
- SMART H.264+/H.265+, гнучке кодування, що застосовується до різних смуг пропускання та середовищ зберігання даних;
- DWDR, 3D NR, BLC, цифрові водяні знаки, які застосовуються до різних сцен моніторингу;
- Виявлення руху, SMD (людина);
- Антена забезпечує 2.4G Wi-Fi з радіусом дії 120 м;
- Підтримує макс. 256 Гб Micro SD карту;
- Вбудований мікрофон;
- Живлення 12 В постійного струму.
| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.03 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф110 × 102.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 317г |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |











































