Комплект 2Мп IP відеоспостереження з двостороннім звуком та смарт функціями Hikvision DS-23G2W-2MP-4MIC
Комплект IP відеоспостереження Hikvision DS-23G2W-2MP-4MIC на 4 камери включає обладнання, яке прослужить Вам довгі роки без необхідності заміни. Стильні камери вдало впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення.
У комплект входить 4 кубічні камери білого кольору. Завдяки широкому куту огляду, ними можна покрити більшу площу контролю. Встановити цей комплект можна на таких об'єктах:
- Офіс
- Склад
- Приватна клініка або кабінет
- Магазин, торгова точка
- Кафе, піцерія, ресторан, кав'ярня
- Квартири і т.д.
Висока роздільна здатність зображення камер в "чесних" 2 Мп дозволить переглядати зняті кадри на великому екрані. Забезпечені чіткість картинки та відмінна передача кольорів. Завдяки куту огляду в 92 ° можна покрити велику площу контролю. Важливо, що в камерах є вбудований мікрофон і динамік — Ви чутимете все, що відбувається перед камерою, і зможете щось сказати тим, хто знаходиться біля камери.
Комплектація:
- 2Мп міні IP відеокамера з вбудованим мікрофоном та динаміком Hikvision DS-2CD2423G2-IW(W) — 4шт
- 4-канальний IP відеореєстратор з PoE Hikvision DS-7104NI-Q1/4P — 1 шт
Важливі переваги комплекту DS-23G2W-2MP-4MIC:
- Використання технології PoE. Особливість полягає в експлуатації одного кабелю для подачі живлення до камер та передачі інформації і звука. Її перевага — у відсутності необхідності купувати подвійний метраж дротів.
- Смарт функції обладнання: детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, виключень зберігання, виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, виявлення осіб, ROI
- Зручний монтаж. Комплект простий у встановленні. Самостійний монтаж заощадить Ваш бюджет.
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні комплекту до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
Рекомендації щодо підбору жорсткого диска:
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском для запису та перегляду відеоархіву. Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 2Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 11 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 22 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 33 діб безперервного запису
| Кут огляду | 92° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 6 |
| Вхідний потік | 40 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 39 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 6Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Наявність PoE/PoC | 4 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 48В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера 103 × 65 × 33 мм |
| Робоча температура | -10 - +50°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |





















































