Комплект Wi-Fi камер 5Мп зі звуком та аналітикою Dahua DH-C5A-5MP-KIT
Внутрішні бездротові IP-відеокамери з роздільною здатністю 5 Мп, вбудованим Wi-Fi модулем, двостороннім аудіозв'язком та функцією виявлення людей та домашніх тварин.
Камери підтримують запис 5 Мп відео високої чіткості та забезпечує яскраве деталізоване зображення навіть у повній темряві, завдяки вбудованому ІЧ підсвічуванню, активному на дистанції 10 м. Вбудовані мікрофон та динамік забезпечують можливість двонаправленої комунікації.
Комплектація Dahua DH-C5A-5MP-KIT:
- 5Мп IP Wi-Fi відеокамера Dahua DH-C5A — 2 шт
Функція виявлення людей та свійських тварин використовує алгоритм з ШІ, дозволяє стежити за важливим, відфільтровуючи непотрібні об'єкти та уникаючи хибних тривог. Удосконалені алгоритми виявлення звуку дозволяють реєструвати аномальні звуки як реального часу. Якщо відбувається активність у зоні моніторингу, інформація про це надсилається на ваш мобільний телефон.

Камера стискає відео кодеком H.265 для зниження навантаження на локальну мережу та економії місця зберігання даних.
Камера підтримує швидке сполучення з телефоном Bluetooth для зручності доступу до налаштувань. Зняті дані можна зберігати на картці пам'яті до 256 ГБ (необхідно придбати окремо) або на зовнішньому диску мережевого відеореєстратора.
Магнітна основа дозволяє як встановлювати камеру на будь-якій поверхні, так і прикріплювати її до будь-якої металевої поверхні. Легка зміна положення дозволяє вибрати оптимальний огляд зони моніторингу.
Вбудований модуль Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 ГГц дозволяє підключити камеру бездротової мережі до вашої точки доступу без прокладки кабелю, забезпечуючи високу швидкість передачі даних та захист від перешкод.
Особливості камери DH-C5A
- Матриця 1/2.7" CMOS
- Максимальна роздільна здатність 5Мп (2880×1620)
- Кодек H.265
- ІЧ-підсвічування до 10
- Кути огляду Г: 90°, В: 49°, Д: 106°
- Частота кадрів (основний потік) 2880×1620 - 25/30 к/с
- Слот для картки пам'яті microSD до 256 Гб
- Аудіо інтерфейси: вбудований мікрофон та динамік
- Мережеві інтерфейси Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412-2.472 ГГц, 2.4G
- Аналітика та аларми: виявлення людини та домашніх тварин за допомогою штучного інтелекту, звукова сигналізація про ненормальний звук
- ПО керування та налаштувань: DMSS
- Мобільний клієнт: iOS / Android
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір корпусу: білий
- Живлення: DC 5В 1.5A
- Потужність споживання: 2 Вт
| Кут огляду | 90° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Φ68 × 31.9 × 119.2 мм |
| Вага | 95г |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |

















































