IP Wi-Fi відеоспостереження на 2 камери з мікрофоном, детектором руху та записом Imou IPC-EP-3MP-KIT
Код:
09183
1 відгук
3 240 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (1)
Комплект Wi-Fi відеоспостереження із записом дозволить недорого в режимі онлайн контролювати невеликий офіс, магазин, квартиру та бути "домашньою нянею". Керувати системою можливо з Вашого смартфона за допомогою програми iMOU для Android та IoS. Для зберігання записів відеоспостереження потрібно лише встановити карти пам'яті (купуються окремо).
Комплектація:
- 3Мп Wi-Fi камера відеоспостереження Imou Cue 2 (IPC-C32EP) — 2 шт
Особливості комплекту:
- Висока якість зображення. Даний комплект має відмінну якість картинки, що передається, що дозволяє отримати максимально деталізоване зображення з роздільною здатністю 3 Мп. Широкий кут огляду 112 градусів дозволить охопити велику площу контрольованого приміщення.
- Підтримка віддаленого доступу через Інтернет. При підключенні комплекту Wi-Fi до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
- Детекція руху. Для економії простору на карті пам'яті реалізовано функцію запису руху. Можливі різні налаштування, такі як область детекції, чутливість, період, інтервал, постзапис (тривалість запису після детекції), виведення повідомлення про тривогу. За допомогою даних можливостей можна істотно збільшити кількість і якість відеоархівів, що записуються. При цьому скорочується час перегляду архівів.
- Нічна зйомка. Відеокамера має вбудоване інфрачервоне підсвічування на 10 метрів з автоматичним перемиканням день/ніч. Ця можливість дозволить вести спостереження за об'єктом у межах 10 метрів за відсутності освітлення.
- Вбудований мікрофон та динамік. Завдяки мікрофону проводиться запис аудіо потоку в приміщенні, а динамік дозволить Вам навіть розмовляти з тим, хто знаходиться на об'єкті.
- Смарт функції - надсилання PUSH повідомлень на телефон і вбудована сирена, за допомогою якої відлякуйте незнайомців.
- Просте встановлення та підключення. Комплект простий у установці. Просто встановлюєте картку пам'яті, підключаєте камеру, виконуєте прості налаштування – і все готове! Ви завжди можете звернутися до наших інженерів за консультацією.
- Використання. Цей комплект ідеальний варіант для невеликого приміщення - для офісу, магазину, торгової точки, квартири та будинку.
| Кут огляду | 112° |
| Роздільна здатність камери | 3 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 2304х1296 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Потужність споживання | 3Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 68× 33× 106.6 мм |
| Вага | 83г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |



















































