4Мп IP Acusense Smart Hybrid Light відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8мм)
Код:
08166
0 відгуків
7 200 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 104°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+; MJPEG;
- ІЧ+видиме світло (до 30м);
- Вбудований мікрофон;
- Функції зображення: BLC, HLC, 3D DNR;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, спрацювання сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення ;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10;
- Колір корпусу - білий
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, залишені предмети |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | BLC, HLC, 3D DNR |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8,5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 600г |
| Технології | AcuSence, Dual microphone, Smart Hybrid Light, ColorVu |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |















































