Біометричний контролер для 2 дверей ZKTeco inBio260
Код:
09918
0 відгуків
10 842 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Високошвидкісний 32-розрядний процесор 400 МГц, 32 МБ ОЗУ та 256 МБ Flash
- Вбудована операційна система LINUX
- Пам'ять 30 000 RFID карт, 3000 шаблонів відбитка пальця та 100 000 записів журналу подій
- Підтримка декількох форматів карт Wiegand та клавіатурного пароля
- Використання технологій зв'язку: Ethernet та шина RS485
- Вбудований в панель керування апаратний сторожовий таймер запобігає збоям
- Захист від перевантаження та перенапруги
- Тип контролера: мережевий
- Тип ідентифікатора: безконтактна картка; відбиток пальця
- Типи зчитувачів: 26-bit Wiegand, RS485 зчитувачі відбитків
- Кількість контрольованих дверей: 2
- Кількість зчитувачів: 8 (4 RS-485 Зчитувачі, 4 26-bit Wiegand зчитувачі)
- Входи: 6 (2 кнопки виходу, 2 датчика дверей, 2 AUX)
- Виходи: 4 (2 реле тип C для замку, 2 реле тип C для AUX виходу)
- Пам'ять карток RFID: 30 000
- Пам'ять шаблону відбитків: 3000
- Пам'ять журналу подій: 100 000
| Встановлення | в приміщенні |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Розміри (мм) | 185 х 106 х 36 |
| Вага | 500г |
| Робоча температура | 0°C - 45°C |
| Тип контролера | Мережевий |
| Підключення зчитувачів | 4 |
| Кількість підключених замків (дверей) | 2 |
| Облік робочого часу | Так |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand |
| Підключення кнопки виходу | є |
| Біометричний | Так |
































