2Мп HDCVI міні відеокамера Dahua DH-HAC-HDW3200LP
Код:
11876
0 відгуків
2 025 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/2.7" progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,1 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Функції | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 1,9 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 71,6 х 60,9 х 45,9 |
| Вага | 90 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
































