Wi-Fi вулична камера з подвійним об'єктивом та роботизованим корпусом Ezviz CS-C8PF
Код:
16947
0 відгуків
5 850 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Камера Ezviz CS-C8PF проста у використанні і її можна самостійно підключити та налаштувати.
У комплект входить кріплення, за допомогою якого камера легко фіксується до поверхні. Завдяки цьому кріпленню прилад можна розмістити на будь-якому зручному місці, де він не потрапить на очі, але чітко і надійно фіксуватиме все навколо.
Особливості Ezviz CS-C8PF
- Wi-Fi-камера Ezviz CS-C8PF має розширений функціонал, який вважається професійним, оскільки має дві камери в одному пристрої, може знімати все довкола на 340 градусів, що значно підвищує безпеку довкола.
- Масштабування відео за допомогою масштабування. Можна видаляти і наближати зображення.
- Панорамний звук дозволяє чітко прослуховувати все, що відбувається навколо.
- 8-кратний зум дозволяє знімати якісне зображення.
- Двосторонній зв'язок — вбудований мікрофон та динамік.
- Регулювання по осях — поворот: 340°, нахил: 80°.
- Частота кадрів — 1920×1080 15 к./с.
- Інтерфейси мережі — Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; RJ45×1(10M/100M Adaptive Ethernet Port).
| Кут огляду | 340° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2х 1/2.7" |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.05 Lux |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 154 × 116 × 164 мм |
| Вага | 578 г |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | EZVIZ app для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |











































