5Мп HDCVI відеокамера активного реагування Dahua DH-HAC-ME1500DP (2.8мм)
Код:
10359
0 відгуків
2 475 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Максимум 20 к/сек @ 5 Мп
- Активний захист із білим світлом та сиреною
- HD і SD вихід, що перемикається
- 10m/110° діапазон детекції/кут
- Ік до 20m, Смарт ІЧ
- IP67, DC12V
| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2592x1944 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | <5.4W |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 168.8мм x 79мм x 79мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 240г |
| Робоча температура | -30° C ~ +40° C |
































