К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
Акція!
У подарунок картка пам'яті 64GB або промокод на знижку*
* Для отримання знижки 15% вкажіть промокод EXTRA під час оформлення замовлення у менеджера або через кошик.
(при використанні промокоду на знижку картка пам'яті не входить до комплектації).
___________
DS-2CV2141G2-IDW – це вулична камера, створена для стабільного відеоспостереження за будь-яких погодних умов. Міцний корпус із полікарбонату із захисним козирком надійно захищає пристрій від вологи, пилу та механічних впливів, відповідаючи стандарту IP66.
1/2,9-дюймова матриця Progressive Scan CMOS записує відео з роздільною здатністю 2560 × 1440 пікселів. Об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм забезпечує кут огляду 91°, дозволяючи фіксувати велику область спостереження. Вбудоване ІЧ-підсвічування з технологією EXIR 2.0 гарантує чітке зображення навіть у темряві на дистанції до 30 метрів..
Камера оснащена микрофоном и динамиком, что делает возможной двустороннюю аудиосвязь. Для хранения записей предусмотрена поддержка карт памяти microSD/microSDHC/microSDXC емкостью до 512 ГБ, что позволяет сохранять видео даже без подключения к сети.
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 91° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9′′ Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | DWDR |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 20 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 120 × 120 × 95 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 593 г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |
Залишіть номер телефону і ми передзвонимо Вам