Комплект 2Мп FullHD відеоспостереження для приміщення чи вулиці зі звуком Hikvision DS-76D0T-2MP-3MIC
Цей комплект 2 Мп HD відеоспостереження Hikvision DS-76D0T-2MP-3MIC — чудовий недорогий варіант для офісу, будинку, складу, магазину або кафе, де є необхідність швидко та недорого встановити відеоспостереження. Рішення на основі HD дозволить Вам в режимі онлайн контролювати приміщення без затримок та втрати якості відео.
Цей комплект можна розширити ще однією HD та однією IP камерами. Також можна гнучко змінювати складові – прибрати або замінити камери, додати жорсткий диск для запису архіву відео, додати кабель потрібної довжини та акссусуари.
Особливості комплекту:
- Широкий кут огляду в камерах дозволить охопити велику площу контрольованого приміщення та території. Величина 106 градусів є оптимальною по відношенню площі зони спостереження та ступенем деталізації зображення.
- Камери з мікрофоном — з таким обладнанням Ви не тільки бачитимете, що відбувається, але й чути. Відеозапис також ведеться зі звуком
- Нічна зйомка. Відеокамери цього комплекту мають вбудоване інфрачервоне підсвічування на 20 метрів з автоматичним перемиканням день/ніч.
- Висока якість зображення. Даний комплект має високу якість картинки, що передається, що дозволяє отримати деталізоване зображення HD якості 2 Мп
- Підтримка віддаленого доступу через Інтернет. При підключенні комплекту до мережі Інтернет Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
- Смарт функції та аналітика — виявлення руху та захист периметра на основі глибокого навчання. Система може класифікувати людей та транспортні засоби, що значно знижує кількість помилкових спрацьовувань.
- Зручний монтаж. Комплект простий у встановленні. Самостійний монтаж заощадить Ваш бюджет. Завжди можете звернутися до наших фахівців за консультацією
Фахівці інтернет-магазину Revel.com.ua мають великий практичний досвід щодо встановлення та налаштування різних систем відеоспостереження. Ми підберемо оптимальний варіант саме під Ваші завдання та бюджет.
Завжди можна зібрати індивідуальну систему!
Комплектація Hikvision DS-76D0T-2MP-3MIC:
- 2Мп Turbo HD відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS (2.8 мм) — 3 шт
- 4-канальний TurboHD ACUSENSE відеореєстратор Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S — 1 шт
Особливості відеокамери:
- 2Мп CMOS-матриця з максимальною роздільною здатністю 1920x1080 пікселів
- Об'єктив камери має фіксований фокус 2,8 мм та забезпечує огляд по горизонталі 106,4°, по вертикалі - 57,9°, по діагоналі - 124,6°
- Передове інфрачервоне підсвічування EXIR 2.0 з дистанцією 20 метрів
- Для установки на вулиці та в приміщенні: купольний корпус із міцного пластику, клас захисту IP67, рекомендована температура експлуатації -40°C ~ +60°C
- Вбудований мікрофон (аудіо через коаксіальний кабель)
Особливості відеореєстратора:
- Виявлення руху на основі глибокого навчання включено за замовчуванням для всіх аналогових каналів, воно може класифікувати людей та транспортні засоби та значно знижує кількість помилкових спрацьовувань, викликаних зміною дня та ночі, а також такими об'єктами, як листя
- Стиск відео H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Швидкість запису 2Мп 1080p - 15 кадрів за секунду
- Передача звуку коаксіальним кабелем
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Можливості підключення IP камер | 1 канал (до 5 Мп) |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 4MP Lite/1080p 15к/с; |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера Ф 84х78 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |



















































