5Мп HD відеоспостереження на 4 купольні IP67 камери з нічним підсвічуванням Hikvision DS-76H0T-5MP-4BALL
Проблема безпеки стає все більш актуальною з кожним роком. Для створення якісної мережі безпеки рекомендуємо купити провідний комплект відеоспостереження Hikvision DS-76H0T-5MP-4BALL. Його використовують у приватних та заміських будинках, у кафе та ресторанах, офісних приміщеннях, на підприємствах та автостоянках. Комплект складається з чотирьох камер HD з високою роздільною здатністю 5МП та відеореєстратора.
Особливості комплекту Hikvision DS-76H0T-5MP-4BALL:
- Відеореєстратор підтримує одночасне підключення чотирьох HD камер та додатково двох IP камер. Усі записи з камер зберігаються на жорсткому диску (придбано окремо, в комплект не входить).
- Передача відеосигналу на великі відстані по коаксіальному або UTP кабелю (за допомогою балунів).
- Комплект можна підключити до будь-якого монітора або телевізора для перегляду зображення в режимі реального часу.
- Висока якість відео з камер 5 Мп (2560x1944).
- Смарт функції — режим день/ніч (ICR), OSD меню, DNR, Smart ІЧ підсвічування. Система підтримує детекцію людей та транспортних засобів, виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, а також виявлення зміни сцени та виконує діагностику якості відео.
- Високий рівень захисту камер відеоспостереження IP67. Камери повністю захищені від погодного впливу і Ви можете встановлювати камеру на вулиці за температури -40°C ~ +60°C.
- Нічна зйомка. Відеокамери цього комплекту мають вбудоване інфрачервоне підсвічування до 30 метрів. ІЧ підсвічування дозволяє в абсолютній темряві результативно переглядати територію.
- Повідомлення, якщо сталася надзвичайна ситуація. Наприклад, хтось закрив камеру рукою, спрацював датчик руху, втрачено сигнал з однієї з камер.
- Віддалений доступ до системи відеоспостереження в будь-який час через смартфон, ПК або планшет.
Чому варто купити дротовий комплект:
- DYI. "Зроби це сам" — ємна характеристика цього комплекту. Ви не тільки самостійно та швидко впораєтеся з встановленням та підключенням, але й з налаштуванням реєстратора та камер. Це вигідно відрізняє його від аналогічних моделей, які потребують виклику фахівця.
- Надійність. Всі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів і мають всілякі сертифікати якості. А на випадок, якщо хтось вирішить завдати шкоди камерам, вони обладнані антивандальною системою та великою кількістю захисних функцій.
- Вартість. Ціна на дротовий комплект з камерами повністю відповідає його комплектації та функціональним можливостям.
Комплектація:
- 5Мп HD відеокамера Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF — 4шт.
- 4-канальний HD відеореєстратор Hikvision iDS-7204HUHI-M1/S — 1шт.
Опційно до комплекту можна додати кабель потрібної довжини, жорсткий диск, кронштейни та роз'єми (з перерахунком підсумкової вартості комплекту).
5Мп купольна HD відеокамера:
- Вулична або внутрішня установка. Корпус камери виконаний із металу. Клас захисту IP67
- Фокусна відстань 2,8 мм та кут огляду по горизонталі 85°
- Чутливість 0.01 Лк
- Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві
4-канальний ACUSENSE відеореєстратор:
- Підтримка детекції осіб (з 1 каналу) або Аналітика Deep learning (людина/транспортний засіб) (з 4 каналів)
- Стиснення H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265
- Запис відеоархіву ведеться на 1 HDD ємністю до 10 ТБ (придбається окремо) у повнокадровій роздільній здатності 5Mp – при швидкості 12 кадрів за секунду
- Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, за допомогою смартфона або планшета.
Рекомендації щодо підбору жорсткого диска:
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском. Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 5Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 4 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 9 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 14 діб безперервного запису
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5 MP CMOS image sensor |
| Роздільна здатність зображення | 2560x1944 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 2 канала (до 6) |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5 Mп-12 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера 82x90x79 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |



















































