Комплект 4Мп IP Wi-Fi відеоспостереження для приміщення з двостороннім звуком Hikvision DS-2CUB-WFG2-KIT
Код:
03663
1 відгук
8 420 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (1)
Комплект IP Wi-Fi відеоспостереження із двох 4Мп камер відеоспостереження дозволить в режимі онлайн контролювати приміщення. Керувати системою відеоспостереження з Вашого комп'ютера або смартфона можливо через інтернет за допомогою програми IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android та IoS. Для зберігання записів відеоспостереження потрібно лише встановити карти пам'яті (не входять у комплект). Основними перевагами комплекту є: висока якість зображення, великий кут огляду, вбудований мікрофон та динамік, запис відео за детекцією руху.
Особливості комплекту IP відеоспостереження Hikvision DS-2CUB-WFG2-KIT:
- Висока якість зображення. Цей комплект має відмінну якість зображення, що дозволяє отримати максимально деталізоване зображення з роздільною здатністю 4 Мп.
- Широкий кут огляду. Це дозволить охопити велику площу контрольованого приміщення. Величина 92 градуси є оптимальною щодо площі зони спостереження та ступенем деталізації зображення.
- Детекція руху. Для економії простору на карті пам'яті реалізовано функцію запису руху. Можливі різні налаштування, такі як область детекції, чутливість, період, інтервал, постзапис (тривалість запису після детекції), виведення повідомлення про тривогу, повідомлення на пошту про тривогу. За допомогою даних можливостей можна істотно збільшити кількість і якість відеоархівів, що записуються. При цьому скорочується час перегляду архівів.
- Нічна зйомка. Відеокамера має вбудоване інфрачервоне підсвічування на 10 метрів з автоматичним перемиканням день/ніч. Ця можливість дозволить вести спостереження за об'єктом у межах 10 метрів за відсутності освітлення.
- Вбудований мікрофон і динамік. Завдяки мікрофону здійснюється запис аудіо потоку в приміщенні, а динамік дозволить Вам навіть розмовляти з тим, хто знаходиться на об'єкті.
- Смарт функції. Функції 3D DNR, WDR, BLC дозволяють покращити якість зображення у складних умовах зйомки.
- Зручний монтаж. Комплект простий у встановленні. Самостійний монтаж заощадить Ваш бюджет. Завжди можете звернутися до наших інженерів за консультацією.
- Використання. Цей комплект є ідеальним варіантом для невеликого приміщення — для офісу, магазину, торгової точки, квартири та будинку.
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні комплекту до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
Комплектація:
- 4Мп IP Wi-Fi & PoE відеокамера з мікрофоном та динаміком Hikvision DS-2CD2443G2-IW W — 2 шт.
Особливості відеокамер:
- установка всередині приміщень;
- камера виконана в класичному кубічному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які інтер'єри;
- з'єднання Wi-Fi або Ethernet;
- матриця 1/3" Progressive Scan CMOS з роздільною здатністю 4Мп (2560 × 1440);
- швидкість запису: 25 к/с;
- ширококутний об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм (кут 92°);
- режим «день-ніч», BLC/3D DNR/HLC/ROI;
- вбудоване інфрачервоне підсвічування 10 м;
- вбудований мікрофон дозволяє записувати голоси та звуки;
- вбудований динамік дозволяє поговорити віддалено;
- слот для microSD карт дозволяє камері записувати відео та зберігати архів автономно.
| Кут огляду | 92° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 103 × 65 × 33 мм |
| Вага | 120 гр |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |











































