2Мп Smart Home Wi-Fi вуличне відеоспостереження на 2 камери з ІЧ підсвічуванням та мікрофоном Ezviz CS-H3C-2MP-KIT
Ezviz CS-H3C-2MP-KIT — це комплект з двох бездротових Wi-Fi вуличних відеокамер зі звуком від всесвітньо відомого виробника систем відеоспостереження. Може використовуватись для домашнього спостереження у приватному будинку. Завдяки функції захисту корпусу камери від вологи та температурних перепадів обладнання можна встановлювати на вулиці.
Надійне Wi-Fi підключення камер позбавить Вас зайвих проводів, прискорюючи встановлення та забезпечуючи свободу вибору місця для монтажу. Вбудована бездротова технологія гарантує стабільну роботу та зручний доступ до відео в будь-який момент через Ваш смартфон
Комплектація Ezviz CS-H3C-2MP-KIT:
- 2Мп IP Wi-FI камера відеоспостереження Ezviz CS-H3C — 2 шт
Комплект можна доповнити ще необхідною кількістю камер, джерелом безперебійного живлення та microSD картами пам'яті потрібного обсягу для запису архіву. Запис може вестись постійно, за розкладом, за детекцією руху.
Для прикладу розрахунку яка карта пам'яті Вам потрібна — глибина архіву для 2Мп камери:
- карта пам'яті 64Гб - кодек H.265 — 2 доби безперервного запису
- карта пам'яті 128Гб - кодек H.265 — 5 діб безперервного запису
- карта пам'яті 256Гб - кодек H.265 — 11 діб безперервного запису
Кодек — архіватор, який стискає "картинки" з яких складається відеоролик. Кодек H.265 дає можливість записати вдвічі більше відеоінформації на карту пам'яті, кодек H.264 забезпечить якісніший запис, але при цьому меншу глибину архіву.
Особливості комплекту Ezviz CS-H3C-2MP-KIT:
- Матриця камер забезпечує максимальну роздільну здатність кадру 2Мп (1920×1080). Камери мають об'єктив із фіксованим фокусом – 2.8 мм. Кут огляду горизонталлю 100°, діагоналі 125°.
- Камери обладнані вбудованим мікрофоном, що додає інформативність до ваших відеозаписів.
- Підсвітка з дальністю до 30 метрів і технологія нічного бачення дозволяють камері "бачити" у повній темряві, забезпечуючи чітке зображення навіть уночі.
- Вбудована функція виявлення людини використовує передові алгоритми штучного інтелекту. Камера точно визначає людей у кадрі, ігноруючи рух тварин, листя чи зміни освітлення. Це значно знижує кількість помилкових спрацьовувань та сповіщень.
- Для зберігання відеозаписів необхідно лише поставити картки пам'яті (не входять до комплекту). Швидкість запису відеоархіву становить 25 к/с.
- Доступ до Інтернету здійснюється через Wi-Fi.
- Підключення до Інтернету дозволяє переглядати зображення з камер онлайн та відео з архіву. При підключенні через Wi-Fi рекомендується використовувати програму Ezviz.
- Камери мають корпус із класом захисту від пилу та вологи IP67.
- Камера сумісна з голосовими помічниками Alexa, Google Assistant, IFTTT, що забезпечує зручне керування.

| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1 / 2.7 "progressive CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 72 × 72 × 157 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 250 г |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | EZVIZ app для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |













































