К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Функції | WDR,3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 56 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6.8 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 102.9 × 65.2 × 32.6 мм |
| Вага | 120г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
Залишіть номер телефону і ми передзвонимо Вам