6Мп IP вулична відеокамера з оглядом 180°, вбудованим мікрофоном та динаміком Hikvision DS-2CD1T63G2P-LIUF/SL (2.8мм)
Код:
25432
0 відгуків
7 875 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
У подарунок картка пам'яті 64 Гб.
- Роздільна здатність 6МП, 1/2.5" CMOS - матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 180°);
- Максимальна роздільна здатність відео 6 МП (3632 × 1632) - 20 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+;
- ІЧ+Видиме світло (до 30м);
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC;
- Виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), тривога саботажу відео, виняток;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 180° |
| Роздільна здатність камери | 6 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3632 × 1632 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR,3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 20 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 42 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 11.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø103.6 × 76 × 234.5 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 580 г |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |





































