3Мп IP PoE відеокамера з мікрофоном та динаміком Imou PS8D (IPC-PS8DP-3V0) (2.8мм)
Код:
28780
0 відгуків
1 980 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 3 МП, 1/2.8" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8 мм (кут огляду 96°);
- Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304×1296) – 25 к/с;
- Кодеки H.265/H.264;
- ІЧ + видиме світло (до 30 м);
- Аналітика та тривоги: аудіовізуальна сигналізація, розпізнавання типів об’єктів;
- MicroSD (до 512 ГБ);
- DC 12В, PoE
| Кут огляду | 96° |
| Роздільна здатність камери | 3 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3 Megapixel Progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2304х1296 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 109.9 × 109.9 × 95.7 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 254 г |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |
































