16-ти канальний IP 1U 16PoE 2HDDs WizSense відеореєстратор Dahua DHI-NVR2216-16P-I2
Код:
10396
0 відгуків
18 000 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Новий інтерфейс користувача 4.0
- Віддалений нагляд, перегляд у реальному часі та відтворення відео в програмі для мобільних телефонів
- Макс. можливість декодування: 4 × 1080P @ 30 кадрів за секунду. Підтримує адаптивне декодування
- Підтримує звичайні камери протоколів ONVIF та RTSP
- H.264/.H265/Smart H.264+/Smart H.265+/MJPEG, автоматичний перемикач H.265
- 1 VGA / 1 HDMI одночасний відеовихід за замовчуванням, максимум роздільна здатність HDMI 4K; неодночасне виведення відео також підтримується, максимальна роздільна здатність 1080P
- 1-канальне виявлення та розпізнавання осіб (AI від NVR); або 2-канальне виявлення периметра (AI від NVR); або 4-канальний SMD (AI від NVR); аж до 10 баз даних осіб та 5000 зображень осіб
- Всеканальний ІІ по камерах: виявлення та порівняння осіб, периметр захист та SMD
- Базовий рівень безпеки 2.1
- PoE комутатор на 16 каналів
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | 16 портів |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 100 - 240В / +13,5В |
| Потужність споживання | 10 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 375x329x53 мм |
| Вага | 2630г (без жесткого диска) |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































