8-канальний 1U 2HDD WizSense IP відеореєстратор Dahua DHI-NVR5208-EI2
Код:
10394
0 відгуків
14 400 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8 каналів;
- Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG;
- Декодування: макс 8 каналів х 8МП;
- Вхідний потік 200 Мбіт/с;
- Аналітика за рахунок NVR: виявлення облич (2кан); розпізнавання облич (2кан); охорона периметру (8 кан); SMD Plus (8кан), ANPR, AcuPick;
- Аналітика за рахунок камери: виявлення облич (8кан); розпізнавання облич (8кан); охорона периметру (8кан); SMD Plus (16кан); ANPR (8кан); стереоаналіз; розподіл натовпу; підрахунок людей; щільність транспортних засобів; теплова карта; виявлення ЗІЗ; інтелектуальне виявлення об'єкті/звуку; AcuPick;
- 2 HDD до 20Тб
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич, аудіо детекція, залишені предмети |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 200 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 HDD до 20Тб |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є+RS232 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 375 × 285 x 56 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































