16 канальний IP 4K NVR відеореєстратор з аналітикою Hikvision DS-7616NI-Q2(D)
Код:
11351
0 відгуків
7 830 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16-канальний IP
- H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Вхідний потік 160 Мб/с, запис: 8 Мп/6 Мп/5Mп/4Мп/3Mп/1080p/720p/4CIF
- Відео виходи: HDMI, VGA; Аудіо: 1вх/1вих, RJ-45 (10/100/1000 Мбіт/с), 2x USB 2.0
- 2х HDD SATA до 8 Тб
- DC 12В, 3.33 A/15Вт без HDD
- -10 °C - 55 °C
- 385 x 315 x 52 мм
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Вихідний потік | 80 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 2 SATA 8 Тб |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15Вт (без HDD) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385×315×52 |
| Вага | 1.8 кг |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
| Гарантія | 24 міс |
































