10-канальний мережевий відеореєстратор VIA SECURITY VS-N2110
Код:
08787
0 відгуків
2 520 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 10 каналів;
- S+265, H.265, S+264, H.264;
- ШІ камери: перетин лінії; подвійний перетин лінії; периметр; залишені предмети; зниклі предмети; хитка хода; біг; паркування; аномалія відео; аномалія аудіо; виявлення чергування; виявлення натовпу; розумний рух; класифікація людина/транспортний засіб;
- Пошук VCA: пошук раннього попередження;
- Декодування: макс. 4 канали × 1080p;
- Вхідний потік: 60 Мбіт/с;
- 1 HDD до 8 ТБ
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, аудіо детекція, залишені предмети |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 6 |
| Вхідний потік | 60 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 200 х 200 х 43 мм |
| Вага | 400 г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Віддалений доступ | VIAsecurity connect |
| Гарантія | 12 міс |
































