32-канальний IP 4K PoE відеореєстратор Hikvision DS-7732NI-I4/24P
Код:
09530
0 відгуків
41 409 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 320 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є+RS232 |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /4 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність PoE/PoC | 24 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445×400×71мм |
| Вага | 4500г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































