4-канальний мережевий Wi-Fi відеореєстратор Imou NVR1104HS-W-S2
Код:
09779
0 відгуків
4 214 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 6 |
| Вхідний потік | 40 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Тривожні вхід/вихід | 1 in /1 out |
| Наявність виходу VGA | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | <10Вт (без HDD) |
| Додаткові характеристики | Декодирование: 1 канал - 6Мп, 4 канала - 2Мп, Режим записи: Ручной, расписание: непрерывное, детектор движения, без записи |
| Розміри (мм) | 260×247×45мм |
| Вага | 824 г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
































