Бездротова WiFi радіоняня з акумулятором, двостороннім аудіо, виявленням плачу Ezviz CS-BM1 (1080P, BE/RA)
Відеоняня на акумуляторах
Де б ви не знаходилися, ви можете стежити за своїм малюком за допомогою розумної дитячої відеоняні компанії EZVIZ. Це останнє інноваційне рішення компанії EZVIZ перетворює передову камеру з технологією штучного інтелекту на симпатичний, зручний та безпечний для дитини пристрій, який спрощує повсякденні завдання батьків.
Коли Ваша дитина потребує Вас або щось відбувається, Ви негайно отримаєте сповіщення. Дозвольте EZVIZ полегшити догляд за Вашим малюком у будь-який момент, будь то вдень чи вночі.
Особливості Ezviz CS-BM1
- Виявлення плачу
- Повідомлення під час перебування поза ліжечком
- Виявлення активності дитини (на основі алгоритму розпізнавання силуету людини)
- Батарея для роботи протягом ночі (2000 мА-ч)
- Чітке нічне бачення без видимого червоного світла
- Можливість слухати та говорити
- Просте налаштування
- Підтримка карт MicroSD (до 256 ГБ) та хмарного сховища EZVIZ
- Повний захист даних та гарантія конфіденційності
Ezviz CS-BM1 - з любов'ю до малюків
Відеоняні є у двох кольорових та дизайнерських варіантах для будь-якої дитячої кімнати. Цей милий та мініатюрний аксесуар відмінно гармонує зі спальнею будь-якої дитини.
Пристрій виготовлений із безпечних для дитини матеріалів. Завдяки нетоксичному силікону без гострих країв на корпусі камери дитячий відеомонітор 1 є безпечним для використання в будь-якому місці, де знаходяться діти.
Завдяки повністю бездротовій конструкції дитячий відеомонітор 1 абсолютно безпечний для цікавих малюків, які шукають чим зайняти свої крихітні ручки.
Відеоняня виявляє будь-які дії дитини і за частки секунди повідомляє Вас:
- Виявлення плачу
- "Виявлення активності дитини (на основі алгоритму розпізнавання силуету людини)"
- "Повідомлення про перебування поза ліжечком (з встановленою зоною спостереження за дитиною)"
Можливість поговорити з дитиною та втішити її
Якщо Ви не можете підійти до дитини негайно, дитяча відеоняня може і в цьому допомогти. При виявленні плачу Ezviz CS-BM1 може автоматично включати заспокійливу музику, щоб малюк заснув. Крім того, батьки можуть поговорити зі своєю дитиною через камеру так само, якби вони були поруч з нею.
Установка в будь-якому місці поряд з дитиною без проблем.
Ви можете встановити цей пристрій на ліжечку малюка, легко прикріпивши та відрегулювавши кронштейн, щоб знайти найкращий кут для повного огляду.
Також можна поставити поруч із ігровою зоною, наприклад, на стіл — і CS-BM1 контролюватиме всю площу великої кімнати завдяки ширококутному об'єктиву.
Коли Вам потрібно провести деякий час у будинку відпочинку або зупинитися у бабусі та дідуся, Ви легко можете взяти відеоняню з собою у поїздку.
Турбота про солодкий сон малюка
Ezviz CS-BM1 може працювати у повній темряві, забезпечуючи чітке нічне бачення і не порушуючи сон дитини червоним або миготливим білим промінням. Незважаючи на мініатюрні розміри, смарт відеоняня виявлятиме активність Вашої дитини та попереджатиме Вас протягом всієї ночі.
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/2.8” |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.1 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху, аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Корпус | пластик |
| Розміри (мм) | 240 × 50 × 67 мм |
| Вага | 221 г |
| Робоча температура | 0°C~+40°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | EZVIZ app для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |































































