Гібридний (FHD+IP) Wi-Fi відеодомофон 10" Neolight MEZZO Hybrid (White) із переадресацією виклику на смартфон
У подарунок картка пам'яті 128 Гб.
NeoLight MEZZO Hybrid - це новий підхід в домофонії, тому що тепер можна до одного монітору одночасно під'єднати як аналогові, так і IP відеопанелі чи камери. Якщо ви звикли до знайомого 4-х дротового зʼєднання, або у вас вже є встановлений старий аналоговий відеодомофон і ви хочете просто його замінити на сучасну систему без заміни кабелю та мати всі переваги IP домофонії, то MEZZO Hybrid – це саме те, що ви давно шукали.
У той же самий час MEZZO Hybrid має всі властивості IP домофонів, але не потрібно бути IT спеціалістом, щоб його налаштувати. Все дуже просто та зрозуміло навіть для тих, хто ніколи не мав справи з IP системами.
Також монітор MEZZO Hybrid має такі можливості, як бездротове з'єднання монітору з IP панеллю виклику та IP камерами. Якщо в приміщенні вже зроблений ремонт і протягнути кабель немає можливості - під'єднувати IP панель виклику та інші монітори та IP камери до основного монітору можна через Wi-Fi. А підключити монітор до роутеру можна, використовуючи Wi-Fi або LAN з'єднання.
Завдяки підключенню до інтернету MEZZO Hybrid також дозволяє переадресовувати виклик з будь-якої відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлений на смартфоні. Для коректної роботи необхідне лише стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофон, та у вашому смартфоні.

На додаток до всього, підтримка сигналу Full HD 1080р (1920х1080) від панелі AHD та до 5MP від панелі чи камери IP, 10.1" IPS екран з високою роздільною здатністю 1280 х 800, запис відео та аудіо за рухом одночасно на 4 канали, улюблена mp3 мелодія на виклик та інші переваги роблять Меццо Гібрид безперечним лідером серед інших відеодомофонів.
Основні функції мобільного застосунку "NeoLight":
- Підтримка “push” повідомлень про вхідні дзвінки.
- Сповіщення про пропущені дзвінки із зазначенням дати, часу та фото відвідувача.
- Відеодзвінок від відвідувача.
- Спілкування з відвідувачем, управління замком та воротами.
- Запис фото/відео з панелей виклику або камер на Ваш пристрій.
- Перегляд панелей виклику і камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного дзвінка).
- Переключення роздільної здатності SD/HD за поганого зв'язку.
- Двонаправлений аудіозв'язок.
Можливості підключення монітору MEZZO Hybrid:
- підключення 8 каналів - 2 AHD панелі виклику та 6 IP панелей чи відеокамер;
- можливість замінити старі аналогові 4-х дротові монітори на сучасний IP відедомофон без заміни кабелю;
- бездротове з'єднання з IP Wi-Fi панелями виклику та відеокамерами;
- переадресації виклику на телефон;
- відеовиклик, спілкування, віддалене відкриття замку/воріт, перегляд камер, архіву та ін. за допомогою мобільного додатку "NeoLight";
- бездротове підключення 10 моніторів в системі інтерком за допомогою Wi-Fi сигналу;
- можливість підключення монітору до роутеру LAN кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор MEZZO Hybrid;
- використання Mezzo Hybrid у якості IP телефону (SIP);
- монітор підключається безпосередньо до живлення 220В, але також має можливість підключення до зовнішнього блоку живлення 12B та PoE.
Особливості відеодомофону NeoLight MEZZO Hybrid
- IPS матриця з сенсорним 10.1" екраном та роздільною здатністю 1280 х 800 забезпечує більш детальне зображення та покращену передачу кольору з максимально можливим кутом огляду у таких LCD моніторів - 178°. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того, на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
- Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо відеодомофоні NeoLight MEZZO Hybrid одночасно по 4 каналам (панелі виклику і відеокамери). Запис можна вести примусово, натиснувши на домофоні відповідну кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом, за вбудованим датчиком руху або використровуючи запис за детекцією людини, що мінімізує кількість відео з, наприклад, пролітаючою пташкою.

Для кожного каналу окремо можна встановити:
- час початку та закінчення запису;
- рівень чутливості вбудованого датчика руху (наприклад, щоб ваш домофон не записував гілки дерева, які рухаються під час сильного вітру);
- активувати функцію "Детекція людини" (відбувається запис тільки при наявності людини);
- режим роботи екрану під час руху.
Перегляд архіву можливий як з монітору, так і з мобільного додатку NeoLight. Запис відео разом із аудіо відбувається зі швидкістю 30 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080. Тепер ви можете бачити та чути без втрати якості, що відбувається за вашими дверима тоді, коли вас немає вдома. - В головному меню MEZZO Hybrid з'явився віджет погоди, який також можна при бажанні вивести на екран в режимі очікування. Також в меню можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою microSD картки.
- Графічне меню, застосоване у відеодомофоні NeoLight MEZZO Hybrid, дуже зручне у використанні, інтуїтивно зрозуміле і дозволяє швидко та легко вибирати основні функції:
- перегляд зображень з панелей/камер (режим квадратора);
- перегляд фотографій та відео відвідувачів;
- форматування та копіювання файлів на microSD карту;
- зміна фонового зображення;
- основні налаштування;
- додавання панелей виклику одним кліком через меню "Додати пристрої";
- інтерком;
- налаштування виклику та будильника.
- Для запису зображень з високою якістю або для збільшення їх кількості, у відеодомофоні NeoLight MEZZO Hybrid можна використовувати зовнішню картку пам'яті micro SD (до 512 Гб). Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, для встановлення улюбленої mp3 мелодії на виклик і свого зображення на робочий стіл, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.
- Зручний режим квадратора для перегляду та моніторингу.
- Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснула дитина. Або .... чи мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто увімкніть режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображення відвідувача будуть зроблені у беззвучному режимі. Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично вмикався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або вимкнути звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.


| Розмір екрану (діагональ) | 10' |
| Домофон | FullHD відеодомофон, IP відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорний екран |
| Дисплей | 10.1", IPS |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Роздільна здатність екрану | 1280х800 |
| Функція інтеркому | є |
| Режим квадратора | є |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення додаткових відеокамер | 8 камер |
| Зберігання відеозаписів з підключених відеокамер | так - за програмним детектором руху |
| Підключення викличних панелей | 2 панелі |
| Підключення додаткових домофонів | до 10 додаткових домофонів |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Wi-Fi (бездротове) / LAN (дротове) |
| Підтримка SIP (телефонія) | Підтримує |
| Регулювання звуку | є |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 255 х 180 х 23,5 мм |
| Вага | 860 г |
| Робоча температура | +10°C ~ +40°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | NeoLight для Android / iOS |
| Способи відкриття замка | З домофона, З мобільного застосунка |
| Гарантія | 12 міс |

















































