8Мп IP AcuSense Smart Hybrid Light відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD2683G2-LIZS2U (2.8-12мм)
Код:
010170
0 відгуків
13 545 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 8МП, 1/2.8" CMOS -матриця;
- Фокус 2.8-12мм (кут огляду 106° - 30°);
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840× 2160) - 20 к\с, та підтримка (3200×1800) - 25 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG;
- ІК+видиме світло (до 60м);
- Функції зображення: WDR, 3D DNR, HLC, BLC;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятки;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10;
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 106° - 30° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 20 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 88 - 289 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af/at) |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 332.8 × 97.9 × 94.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 1500г |
| Технології | AcuSence, Dual microphone, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































