4Мп 4G IP камера відеоспостереження із сонячною панеллю, аналітикою та двостороннім звуком Hikvision DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 (4мм)
Код:
007692
0 відгуків
14 175 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
У подарунок картка пам'яті 128 Гб.
4-мегапіксельна камера відеоспостереження на сонячних батареях. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 МП. Автономний із сонячною панеллю та вбудованим акумулятором.
Підтримка виявлення людей та транспортних засобів. Забезпечте безпеку в режимі реального часу за допомогою вбудованого двостороннього аудіо.
Захист від води та пилу (IP67). Підтримка зв'язку 4G (LTE-TDD/LTE-FDD/TD-SCDMA).
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця
- Фокус 4мм (кут огляду 79°)
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560× 1440) - 12.5 к\с
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+
- ІК світло (до 30м)
- Вбудований мікрофон та динамік
- Функції зображення: поворот зображення, яскравість, контрастність, різкість, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід до системи, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска
- Micro SD (максимум 256ГБ)
- 12 VDC
- Температурний режим батареї: заряджання: 0 °C - 45 °C, розрядка: -20 °C - +50 °C
- Робоча температура: 0 °C - +50 °C
- IP67
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 79° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR,3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 1.85-7 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 213.7 × 292.4 × 188 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 1.42 кг |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |









































