5Мп Full-color HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HDW1509TLQP-A-LED (3.6 мм)
Код:
13451
0 відгуків
2 385 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5Мп HDCVI Full-color з LED.
- Матриця: 1/2.7" CMOS;
- 3.6 мм (кут огляду 88°);
- Частота кадрів: 5Мп - 25к/с;
- Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, AGC, BLC, HLC;
- Вбудований мікрофон;
- LED підсвічування до 20 м;
- IP67.
| Кут огляду | 88° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.4 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 97 × 92 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 240 г |
| Технології | Full-Color |
| Робоча температура | –40 °C - +55 °C |
| Гарантія | 12 міс |
































