8-канальний Penta-brid 5M-N/1080p Mini 1U 1HDD WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5108HE-I3
Код:
10378
0 відгуків
8 505 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Підтримка HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP відеовходів
- Підтримка підключення до 4-кан. IP камер, кожний канал до 6Мп; Максимальна пропускна спроможність 64 Мбіт/с
- Функції IoT & POS
- Захист периметра та SMD Plus
- Класифікація об'єктів. Розпізнавання осіб
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 8+4 |
| Вхідний потік | 64 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5M-N 10к/с; 4M-N,1080p 15к/с |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 10ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 325 × 257 × 55 мм |
| Вага | 1.21 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































