16-канальний AcuSense відеореєстратор HikVision iDS-7216HUHI-M2/XT
Код:
10161
0 відгуків
23 625 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16+16 (16 BNC-портів/32 віртуальних IP канали);
- H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264;
- HDTVI/AHD/CVI/CVB/IP;
- TVI: 8 MP 12 к/с, 3K, 5MP 20 к/с; 4 MP,1080p, 720p 25 к/с;
- Кодування: 8 МП 8 к/с; 3K 12 к/с; 5 МП 12 к/с; 4 МП 15 к/с; 8 МП Lite 15 к/с; 3 МП 18 к/с; 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с;
- Аналітика: виявлення руху 2.0 , захист периметра (8 каналів), розпізнавання облич;
- 2 HDD до 12ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 16+16 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 8 МП 8 к/с; 3K 12 к/с; 5 МП 12 к/с; 4 МП 15 к/с; 8 МП Lite 15 к/с; 3 МП 18 к/с; 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 2 HDD до 12Тб |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 60 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 2 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |



































