4-канальний Turbo HD ACUSENSE відеореєстратор Hikvision iDS-7204HQHI-M1/FA(C)
Код:
10414
0 відгуків
4 275 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Аналіз поведінки та виявлення осіб на базі алгоритмів глибокого навчання
- До 6 IP-каналів
- Стиск відео H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265
- Підтримка аналогових, HD-TVI, AHD, CVI та IP-камер
- Передача сигналу 1080p на 800 метрів та 720p на 1200 метрів
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 1160г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































