8-канальний ACUSENSE Turbo HD відеореєстратор Hikvision iDS-7208HUHI-M1/XT
Код:
09005
0 відгуків
11 340 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8+8 (8 BNC-порти/16 віртуальних IP каналів);
- H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP;
- Кодування: 8МР 8 к/с; 3К/5МР 12 к/с, 4 МР 15 к/с;
- Аналітика: виявлення руху, розпізнавання обличчя, захист периметра (8 каналів);
- 1 HDD до 12ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 8 кан. (до 16) |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 8МР 8 к/с; 3К/5МР 12 к/с, 4 МР 15 к/с, 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 12ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 2кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































