Електрозащіпка YLI YS-138
Код:
07872
0 відгуків
1 650 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Сила утримання замка, кг | 1000 |
| Замок | защіпка |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12 / 24В |
| Потужність споживання | 320mA/160mA |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 124x43.7x35 |
| Вага | 0.45 кг |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, пластикові, дерев'яні |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Стан замка без живлення | закритий / відкритий (перемикач) |
| Планка/декоративна накладка | коротка |
































