2Мп IP відеокамера Hikvision DS-2CD2021G1-I(C) (2.8 мм)
Код:
11211
0 відгуків
3 924 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2 Мп ІЧ;
- Матриця: 1/2.7" CMOS;
- Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG;
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 112°);
- Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ;
- Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к/с;
- Функції: WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC, день/ніч (ICR);
- ІЧ-підсвічування до 30 м,
- Micro SD 256 ГБ;
- IP67;
- DC 12В±25%/4Вт, PoE (802.3af)
| Кут огляду | 112° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR 120 дБ, 3D DNR, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 172х68х70 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 350 г |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Гарантія | 24 міс |
































