6Мп IP AcuSense відеокамера Hikvision DS-2CD2063G2-LI (2.8 мм)
Код:
11899
0 відгуків
6 930 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Форм-фактор: циліндр;
- Матриця: 6 Мп CMOS;
- Роздільна здатність: 3200 × 1800;
- Фокусна відстань: 2.8 мм;
- Горизонтальний кут огляду: 105°/84°;
- ІЧ+Видиме світло (до 40м);
- Поліпшення зображення: WDR (120 Дб), BLC, 3D DNR, ROI;
- Ethernet: RJ-45 10М/100М;
- Пам'ять: microSD до 512 Гб;
- Ступінь захисту: IP67;
- Живлення: DC 12 В;
- PoE: 802.3af
| Кут огляду | 105° |
| Роздільна здатність камери | 6 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 76 м |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 75 × 177 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 515г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30°C ~+60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































