8Мп 4K IP AcuSense відеокамера HIkvision DS-2CD2T86G2-4I (C) (4мм)
DS-2CD2T86G2-4I — розумна відеокамера з технологією AcuSense, що виявляє тригери, 4K-об'єктивом, можливістю перегляду через інтернет та іншими перевагами, характерними для кращих моделей Hikvision.
Циліндрична камера оснащена козирком та кронштейном. Встановлюється на стіні.
Матриця відрізняється якістю одержуваного зображення за будь-якого рівня світла. Є WDR та режим ІЧ-підсвічування, що функціонує як нічне бачення.
Малюнок у форматі 2160p обробляється в кілька етапів. Зокрема, оптимізується вага відео.
Для зберігання інтегрується 256Гб зовнішньої пам'яті. DS-2CD2T86G2-4I може виявляти особи, що знаходяться в кадрі, повідомляти про вторгнення, стежити за лініями та областями, що охороняються, фільтрувати цільові типи об'єктів.
- Роздільна здатність 8МП, 1/1.8" CMOS - матриця
- Фокус 4мм (кут огляду 87°)
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) - 25 к\с
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+
- ІК світло (до 80м)
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC
- Аналітика та аларми: виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, вихід із регіону виявлення, захоплення особи, виявлення зміни сцени, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення
- Micro SD (максимум 256ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 87° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.003 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 100 м |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af/at) |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 105 × 290 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 1.3 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































