8Мп IP PoE відеокамера із вбудованим мікрофоном Imou Bullet 3E (IPC-PS3EP-8Q0) (2.8мм)
Код:
28769
0 відгуків
2 700 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 8 МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8 мм (кут огляду 109°);
- Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840×2160) – 25 к/с;
- Кодеки H.264, H.265;
- Видиме світло (до 30 м);
- Функції зображення: детектор руху, виявлення людини;
- 12 VDC;
- IP67
| Кут огляду | 109° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | - / 8х |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 265 г |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |
































