3Мп IP PoE PT поворотна відеокамера з мікрофоном та динаміком Imou IPC-PS7FP-3M0 (3.6мм)
Код:
28770
0 відгуків
3 060 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
IP-камера Imou (IPC-PS7FP-3M0) має 1/3” Progressive CMOS матрицю з роздільною здатністю 3 Мп, фокусну відстань 3.6 мм (кут огляду 78°), видиме світло 30 м, вбудований мікрофон і динамік, слот для SD-карт, живлення DC 12 В/PoE.
Камера виконана в елегантному поворотному формфакторі, універсальний дизайн чудово впишеться в будь-які екстер'єри та інтер'єри.
Характеристики Imou (IPC-PS7FP-3M0)
- встановлення зовні та всередині приміщень;
- мережеві інтерфейси: 1 x 100Mbps Ethernet;
- матриця з подвійним об'єктивом 1/3” Progressive CMOS з роздільною здатністю 3 Мп;
- швидкість запису: 2304 x 1296 – 25 к/с;
- відеостиснення H.264/H.265;
- ширококутний об'єктив з фокусною відстанню 3.6 мм (кут огляду 78°);
- видиме світло 30 м;
- вбудований мікрофон дозволяє записувати голоси та звуки;
- детекція руху;
- живлення: DC 12 В/PoE;
- слот для MicroSD (до 512 ГБ) карт дозволяє камері записувати відео та зберігати архів автономно.
| Кут огляду | 78° |
| Роздільна здатність камери | 3 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2304х1296 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | - / 8х |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 196 × 115× 159 мм |
| Вага | 505 г |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |
































