4-канальний AI Smart 1U WizSense мережевий відеореєстратор Dahua DHI-NVR2104-I2
Код:
10366
0 відгуків
5 175 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Відеореєстратор зі штучним інтелектом DHI-NVR2104-I2
- ОС: Linux;
- Підтримка камер: 4 IP;
- Максимальна пропускна спроможність: 80 Мб/с;
- Дозвіл: 12M/8M/5M/4M/3M/2M/720P/D1;
- Функції: SMD Plus, захист периметра, розпізнавання облич;
- Аудіовиходи: 1вх/1вих (RCA);
- Відеоінтерфейси: 1 HDMI, 1 VGA;
- Інтерфейси: 2×USB2.0;
- Мережа:1×RJ-45 (100М);
- Жорсткий диск: 1 до 6 Тб;
- Мобільні платформи: IOS, Android;
- Робоча температура: -10°C ~ +55°C.
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 80 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 10 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 205x206x48 мм |
| Вага | 450г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































