16-канальний Smart 1U 1HDD WizSense мережевий відеореєстратор Dahua DHI-NVR2116-I2
Код:
10368
0 відгуків
7 245 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16-канальний 1U AI NVR
- Відео стиснення: H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG
- Потік 200 Мбіт/с;
- Запис: 12MP, 8MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1;
- HDMI, VGA;
- Інтерфейси: RJ-45 (10/100/1000М), 2x USB, 1х HDD (до 6 Тб кожен), аудіо: 1/1;
- DC 12В, 205x206x48мм
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 144 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 10 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 205x206x48 мм |
| Вага | 450г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































