16-ти канальний мережевий відеореєстратор з аналітикою Hikvision DS-7616NI-Q1(D)
Код:
11034
0 відгуків
6 525 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16-канальний IP
- H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Вхідний потік 160 Мбіт/с, запис: 8 Мп / 6 Мп / 5Mп / 4Мп / 3Mп / 1080p / 720p / 4CIF
- Відео виходи: HDMI, VGA
- Аудіо: 1вх/1вих, RJ-45 (1000М), 2x USB 2.0
- 1х HDD SATA до 8 Тб, DC 12В/1.5 А 10Вт, -10 °C - 55 °C, 320 x 240 x 48 мм
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 1-кан. 8 MP /3-кан. 4 MP /6-кан. 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 8Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































