32-канальний AcuSense 4K відеореєстратор Hikvision DS-7732NXI-I4/S(E)
Код:
16432
0 відгуків
32 985 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 32 канали
- H.265/H.265+/H.264/H.264+
- Декодування: макс 32 канали х 1080р
- Вхідний потік 256 Мбіт/с
- Аналітика за рахунок NVR: розпізнавання облич, захист периметра (4 канали 2 МП), виявлення руху 2.0 (усі канали для камер Hikvision)
- Аналітика за рахунок камери: розпізнавання осіб, захист периметра (всі канали), викидання предметів із будівлі, виявлення руху 2.0 (всі канали); ANPR (всі канали), VCA, підрахунок людей
- 4 HDD до 10Тб
- Класифікація об'єктів
- Аудіо інтерфейси 1вх/1вих (RCA)
- Двостороння розмова
- 2 HDMI, 1 VGA
- Тривожні входи 16
- Релейні виходи 9
- Ethernet 2х RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с
- Сумісність ONVIF(profile S/G); SDK; ISAPI
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Наявність PoE/PoC | немає |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 30 - 80 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445 × 400 ×75 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































