FullHd 2МП HDCVI відеоспостереження на 6 камер для приміщення Dahua DH-QPBE-2MP-6IN (віддалений доступ зі смартфона)
Dahua DH-QPBE-2MP-6IN — комплект HD-CVI відеоспостереження Dahua на 6 камер 2Мп. Вигідний варіант для офісу та кафе, магазину та складу, де є необхідність встановити відеоспостереження в оптимальному співвідношенні "ціна-якість". У цьому комплекті вже є 6 камер відеоспостереження для внутрішньої установки, реєстратор, кабель та комплектуючі.
Загалом, це готове рішення "в одній коробці". Також можна гнучко змінювати складові — доукомплектувати кабелем потрібної довжини, додати жорсткий диск для запису відеоархіву, замінити та/або додати інші камери для вирішення Ваших завдань.
Відеореєстратор у цьому комплекті підтримує підключення до 8 HD камер та до 4 додаткових IP камер. Тобто Ви можете розширити свою систему ще на 6 додаткових камер за потреби.
Фахівці інтернет-магазину Revel.com.ua маю великий практичний досвід із встановлення та налаштування різних систем відеоспостереження. Ми підберемо оптимальний варіант саме під Ваші завдання та бюджет!
Комплектація:
- 2Mп HDCVI відеокамера DH-HAC-HDW1200TRQP-BE — 6 шт
- Penta-brid Smart відеореєстратор Dahua DH-XVR5108C-I3 — 1 шт
- Блок живлення імпульсний, 12В 6А — 1 шт
- Роз'єми (BNC, DC Screw, DC Screw (мама) — комплект на 6 камер
- Патч-корд 1м UTP CAT5e — 1 шт
- Кабель коаксіальний з живленням — 60 метрів
Кабель, жорсткий диск та інші комплектуючі можуть бути додані додатково у потрібній кількості.
Особливість Dahua DH-QPBE-2MP-6IN:
- Основна перевага HD системи відеоспостереження — просте самостійне встановлення та налаштування.
- 2Мп HD камери відеоспостереження купольні, з фіксованим об'єктивом 2,8 мм та кутом огляду 101°. Нічна ІЧ підсвічування до 25 метрів, чутливість 0.02 Люкс. Можуть встановлюватися всередині приміщення, корпус чорного кольору, виконаний пластиком та має захист IP50. Функції: DWDR, день/ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC.
- 8-канальний відеореєстратор Dahua WizSense з просунутою функцією розпізнавання людей або транспортних засобів. Вважаючи мережні виходи, можна підключити до 12 відеокамер. Є один канал, розрахований на захист периметра. DH-XVR5108C-I3 захищений від злому. Має автоматичний алгоритм дій за різних сценаріїв, можливість запису після виявлення та інші функції, що допомагають у ефективному моніторингу. Стиснення відео AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264.
- Запис відеоархіву може вестись постійно, за розкладом, або за вбудованим датчиком руху. Архів записаних подій може зберігатися протягом місяця або більше залежно від налаштувань запису. Запис відеоархіву як 1080р (2Мп) ведеться зі швидкістю 15 кадрів на секунду. Для запису необхідно встановити жорсткий диск (до комплекту не входить і підбирається залежно від бажаної глибини архіву).
- Переглянути відео можна через монітор чи телевізор. До системи відеоспостереження можна також підключатися віддалено через Інтернет.
- Отримати віддалений доступ до відеоспостереження зі смартфона можливо за допомогою безкоштовної програми, доступної для пристроїв на базі платформ iOS та Android. Програма дозволяє переглядати онлайн та зберігати прямо на телефон як живе, так і архівне відео з комплекту відеоспостереження, а також змінювати параметри та налаштування пристроїв.
| Кут огляду | 101° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 2 |
| Можливості підключення IP камер | 8+4 канала до 6 МП |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 50 м |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | камера Φ97 × 93 мм |
| Ступінь захисту | IP50 |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 - +50°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |























































